PAŞA Property Management olaraq 1 may 2025-ci il tarixindən etibarən Tural Aliyev-in Baş İcraçı Direktor (CEO) vəzifəsinə təyin edilməsini məmnuniyyətlə elan edirik!
Rəhbərlik sahəsində 17 ildən artıq təcrübəyə malik Tural Əliyev bundan öncə "PAŞA Sığorta" ASC-də baş icraçı direktorun müavini kimi fəaliyyət göstərmiş və bu müddət ərzində əməliyyatların təkmilləşdirilməsi, müştəri təcrübəsinin artırılması və innovativ təşəbbüslərin həyata keçirilməsində mühüm rol oynamışdır. O, London Business School-un MBA dərəcəsinə və Carnegie Mellon Universitetinin İnformasiya Sistemlərinin İdarə Edilməsi üzrə CIO Sertifikatına malikdir.
Tural bəyi yeni vəzifəsi münasibətilə ürəkdən təbrik edir, ona gələcək fəaliyyətində uğurlar arzulayırıq!

Новый генеральный директор (CEO) PASHA Property Management
PASHA Property Management с удовольствием сообщает о назначении Tural Aliyev на должность генерального директора (CEO) с 1 мая 2025 года.
Обладая более чем 17-летним опытом руководящей деятельности, господин Aliyev ранее занимал должность заместителя генерального директора PASHA Insurance OJSC, где сыграл ключевую роль в повышении операционной эффективности, улучшении клиентского опыта и внедрении инновационных инициатив. Он является обладателем степени MBA London Business School и сертификата CIO по управлению информационными системами, полученного в Carnegie Mellon University.
Искренне поздравляем господин Aliyev с новым назначением и желаем ему успехов в дальнейшей деятельности.