PASHA Property Management AZMİU Tələbələri ilə görüşdü
3 iyun 2024-cü il tarixində “PAŞA Property Management” MMC Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universitetində (AzMİU) tələbələrlə görüş keçirdi.
Görüş zamanı şirkət daxilində mövcud iş imkanları və potensial karyera yolları haqqında məlumat verildi. Şirkət nümayəndələri həmçinin tələbələrlə birlikdə şirkət üçün tələb olunan bilik və bacarıqları müzakirə etdi və mövcud vakant vəzifələrə müraciət etmək üçün yol göstərdilər. Görüşün əsas məqsədi istedadlı və bacarıqlı məzunları cəlb etmək və onlara karyera qurmalarına kömək etməkdən ibarət idi.

On June 3, 2024, “PAŞA Property Management” LLC held a meeting with students at the Azerbaijan University of Architecture and Construction (AzMIU).
During the meeting, information was provided about available job opportunities and potential career paths within the company. Company representatives also discussed with students the skills and knowledge required for the company and offered guidance on applying for current vacancies. The main purpose of the meeting was to attract talented and skilled graduates and assist them in building their careers.