PASHA Property Management AZMİU Tələbələri ilə görüşdü
3 iyun 2024-cü il tarixində “PAŞA Property Management” MMC Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universitetində (AzMİU) tələbələrlə görüş keçirdi.
Görüş zamanı şirkət daxilində mövcud iş imkanları və potensial karyera yolları haqqında məlumat verildi. Şirkət nümayəndələri həmçinin tələbələrlə birlikdə şirkət üçün tələb olunan bilik və bacarıqları müzakirə etdi və mövcud vakant vəzifələrə müraciət etmək üçün yol göstərdilər. Görüşün əsas məqsədi istedadlı və bacarıqlı məzunları cəlb etmək və onlara karyera qurmalarına kömək etməkdən ibarət idi.

Компания PASHA Property Management встретилась со студентами AZMIU
3 июня 2024 года ООО “PAŞA Property Management” провела встречу со студентами в Азербайджанском Университете Архитектуры и Строительства (AzMİU).
В ходе встречи были представлены возможности работы и потенциальные карьерные пути в компании. Представители компании также обсудили с студентами необходимые для компании знания и навыки, а также дали рекомендации по подаче заявок на текущие вакансии. Основной целью встречи было привлечение талантливых и способных выпускников и помощь им в построении карьеры.